Formula3000 60     

 Formula 3000 Rooste Inhibiitor ja Määrdeaine. Kaitseb metallipindu rooste eest tekitades roostes pinnale kiletaolise kaitsekihi elimineerides hapniku juurdepääsu ning rooste edasise leviku. Annab pikaealise kaitse roostetamise ja oksüdeerimise vastu.Tõrjub niiskust elektriosadelt. Formula 3000 kaitsekiht on isetaastuv ja pidevalt roniv, jäädes aktiivselt toimivaks ning niiskust tõrjuvaks. Omadused: korrosiooni peatamine, suurepärane dielektrik, määrib kummi-ja plastikdetaile. Kasutamine: Enne kasutamist loksutage pudelit põhjalikult ning eemladage suurem mustus pindadelt. Kasutusala: Sõidu- ja veoautode,masinate ja tööriistade osadele ja liigenditele. Koduses kasutamiseks: Jalgrattad, muruniidukid, murutraktorid, uksehinged, grillid, haagised ehk kõik metall-, plastik- ja kummidetailid. Elektriühendused, piduri-ja kütusetorustik.

Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mitte purustada ega põletada isegi pärastkasutamist. Auru/pihustatud ainet mitte sisse hingata.Hoida päikesevalguse eest. Mittehoida temperatuuri üle 50 C. Sisu /mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikuleseadusandlusele. 400g./500ml.

   
Nut Z LUBE 60   Nut-Z-Lube. Vedel võti. Määre võitluseks korrosiooniga. See on puhas ja läbipaistev suurepärase korrosioonikaitsega määre. NASA poolt välja töötatud unikaalne tehnoloogia teeb selle ainukeseks „puhtaks“ kõigile sobivaks määrdeks. Mittetoksiline ja mittesüttiv. Määre ei sisalda teflonit ega grafiiti. Määre on ohutu plastmassi, kõigi metallide, juhtmete, kettide, elektriajamite, releede, kaitsmete (40kW dielektrik) suhtes. Määre sobib suurepäraselt instrumentide kaitsmiseks, roostetanud mutrite eemaldamiseks ja klemmikarpide määrimiseks. 400g./500ml. 
     
Formula8000 60  

Määre Formula 8000 on mõeldud lukkude jaoks. See on soovitatav määre võitluseks roostega ja korrosiooniga. Määre on töötatud välja spetsiaalselt niiskete, happeliste ja soolaste keskkondade jaoks. Pritsige seda luku mõlemasse avausesse iga kuue kuu järel. Lukku pole tarvis lahti võtta, et seda määrida.

EELISED. Eemaldab kõigi metallide rooste ja korrosiooni. Hoiab ära uue korrosiooni tekke. Lahustab ja neutraliseerib olemasolevat korrosiooni. Tungib sügavale sisse ja määrib. Puhas – ilma kleepuvate jääkideta. Peatab elektrolüüsi erinevat päritolu metallide vahel. Kontrollib galvaanilist korrosiooni. Tõrjub soolast vett ja niiskust. Veega maha ei tule. Pikaajaline kaitse. 180g..

     
Ease OUT Clean 60   Eaze-OUT Super kontsentreeritud plekieemaldaja on OHUTU kõigi värvikindlate kangaste puhul. See toimib hästi kõigi kangaste puhul, kaasa arvatud pesu, vaibad ja polstrid. Eemaldab efektiivselt vere, rasva, õli, rohu, puuviljamahlade, kosmeetika, punase veini, lastetoidu ja muu toidu plekid. Samuti eemaldab see sinepi, šokolaadi, kohvi, tee, kingakreemi, higi, pliiatsi, tindi ja teiste ainete keerukalt eemaldatavad, vanad või kinnikuivanud ja määrdunud kohad. 125ml.